Просмотр сообщений

В этом разделе можно просмотреть все сообщения, сделанные этим пользователем.

Просмотр сообщений

Сообщения - serg-shs

#1
Може краще формулювати "ГЕТЬ НАХАБНІ РУКИ ВІД УКРАЇНИ!!!", а то якось дивно все це...

http://www.youtube.com/watch?v=tF5kklEi3w8&feature=related
думка Стерлінгова про Лівію
#2
нашёл в Инете:
ЦитироватьЗаконы природы ( и экономики ) не сильно зависят от того что вы любите или нет.
Они объективная реальность и находятся вне нашего сознания.
не важно кто это написал - такого "добра" хоть завались.
С каких это пор "законы" экономики, которые то работают то не работают (как карта ляжет) стали аналогичны законам физики?
Ну хрен с ними с "законами", главное, то что ЭКОНОМИКА сильно зависИт от того что вы любите или нет  (А ЧТО Ж ЕЩЕ ОПРЕДЕЛИТ ВОСТРЕБОВАННОСТЬ ТЕХ ИЛИ ИНЫХ ТОВАРОВ И УСЛУГ ;) )
#3
Получена формула периода мировых капиталистических кризисов.
период явление постоянное , на то он и период. Достаточно его вычислить - И ВСЁ, но он же , зараза как раз и не переодичный.
(вообще теоретики от экономики на право и на лево пользуют термины интеграция, конвергенция, цикличность вообще не понимая сущности терминов и явлений за которыми они стоят)
#4
Цитата: averin от июня 16, 2009, 10:47:21  
Цитата: serg-shs от июня 12, 2009, 10:40:49  
а коли форум перестане глючити і зависати?

Надеюсь тогда, когда его перестанут ломать. (равно как и сайт)
С этим боремся, но к сожалению, с переменным успехом.
я вас чудово розумію.
але навіщо їм ломати такий сайт?
#5
а коли форум перестане глючити і зависати?
#6
Цитата: Sergey от июня 03, 2009, 02:58:35  
не  знаю что вы читаете ! фантастику или как !? я читал много книг по экономике но лучше "Капитала" не встречал ! маркс просто не подлежит критике !!!
ну так його портрет і вішали у куточку подібно іконі.  ;)
#7
Цитата: DeXtR от апреля 18, 2009, 01:37:02  
Единственный способ взбудоражить общественность - массовый иск народа Украины против банковской системы. Это толкнет всех (предварительно собрав много людей по интернету и в живую)
на початок - спробуйте зібрати хоч 10 позовів.
#8
Цитата: averin от мая 27, 2009, 08:09:25  


Более чем, - для того чтобы понять что Вы строите свои рассуждения "в деньгах".
Я же думаю "в булках",- то есть в "реально имеющихся ресурсах", которые направляются при помощи денег. Но деньги и булки, - неэквивалентные понятия. (как отражение одного - другим). Причем это расхождение только растет со временем. Деньги не отражают реальную товарную массу.
у цьому і полягає основна проблема. Але це ще пів біди цю массу, точніше динаміку зростання грошової маси то гальмують то прискорюють - розгойдуючи економіку.




ЦитироватьВодород? Этанол? Ветер? Солнце?  Не смешно.
Что еще?

Расскажите про "термояд". ДА. Единственное, что теоретически возможно. Но насколько продвинулся процесс получения энергии начиная с первых ТОКАМАКов в 60-х годах прошлого века?

так, дійсно всякий біодизель - це одна заправка баку еквівалентна тонні рису або рапсу, а це одна нагодована людина протягом майже року...  (може краще вбивати ніж голодом мучити?)
але проблема глобальніша: ПОНТИ- ЦЕ НАШЕ ВСЕ- придивіться скільки людей сидить у машинах пуд час пробки - як правило не більше однієї , тоб-то по місту возять декілька тон металу і пластмасси, при цьому перевозиться +-100 кг (дивовижна пропорція) щей до того ж виявляється, що через пробки особисто мені їхати на роботу на велосіпеді - 25хвилин, а на маршрутці - 50хв!!!(авто не люблю і не маю- багато мороки з ним)  але для велосипеда потрібна стоянка якої немає, дороги, де б мене не покалічили "деловиє люді на авто" і велосипедна культура. Отже - ПОНТИ ПОНТИ і щераз ПОНТИ керують Світом...




ЦитироватьНе знаю в какой потолок Вы упретесь через тысячу лет. Я ощущаю потолок с мощнейшей войной за остатки ресурсов уже в ближайшие пару десятилетий. Возможно экономический кризис его немного оттянет, но отменить не в состоянии.
Для поднятия потолка просто нет технологического задела. Даже теоретического. А при исчерпании старого уклада численность населения с миллиардов надо будет сократить до миллионов. Причем быстро и за время жизни одного поколения. Не удастся даже удержаться у потолка. Начнется деградация с обязательным скатыванием до уровня первобытно-общинного строя. (деградация, собственно уже вовсю идет.) И дай бог, если я ошибаюсь. Очень бы хотелось.
переживемо


#9
Цитата: mkz от июня 02, 2009, 08:50:01  
Конечно, когда-нибудь смысл вкладываемый в понятие "деньги" изменится.
а зараз що в цей термін вкладено?
#10
Цитата: casp от мая 30, 2009, 01:27:37  
    Если это всего лишь закон математики, то как говорит мой друг: "Экономика - это лженаука, есть математика, все остальное запудревание мозгов. Я не признаю деньги таковые, как они сейчас есть. Это пропасть. Что держит доллар? Ну что? Экономические показатели? Товар? Слепая вера в Америку... Запад паразитирует на бедных. "По доллару будет дефот!"... "не, такая страна не даст, что нить придумают, он сколько денег вгрохали". И уже не спрос и предложение формируют цену, часто цену диктуют и система рушится как и сама идея, потому что все взаимодействует и государствам надо контролировать дисбалансы, что требует ресурсов, что ведет в пропость.
Не покланись доллару. Не купи новенький Бентли, новый компьютер. Ну не бери его в руки и он потеряет ценность как теряет наша гривна. Терь не поверь в любую валюту. Меняй машини на кашу. И деньги перестанут быть деньгами. Не удобно, медленно, но деньги станут не нужны.
  Человек признает в массе правильный путь, только тот путь, что быстрее и легче, потом приходит кризис, ищет путь еще легче, если найдет, тогда задумывается.
"Пусть "рука" руководит, дадим ей права и не будим задумыватся".
То что сейчас творится просто маразм. Сначала продавали землю, потом недра, а терь ТНК патентируют генетические кода насекомых в Бразилии, что бы в будущем иметь исклюзивное право на их копии... Это "рука"??? На насекомых которые не смогут размножатся будет спрос, еще какой!!! А предложение будет ограниченным (как сейчас с зерновыми в третих мирах). Только не кажется это маразмом?????????

а хтось міряв швидкість оберту товарів при сучасних інформаційних технологіях? а купівля через інтернет магазин - взагалі може уникнути виробництва зайвих товарів.
Гроші еволіціонували з технологіями - друкарський верстат дав змогу виробляти паперові гроші. і так далі.
#11
Цитата: Антрополог от мая 20, 2009, 12:01:19  
На личности? Да тут таких личностей подавляющее большенство, так что это интегральный анализ.
Оное большинство и создает почву для манипуляций ним же. КОБ тому пример.
ну що маємо - те маємо. Може я теж не "достоин"? Краще я буду терпіміший...
Цитата: Антрополог от мая 20, 2009, 12:01:19  По тому и НЕТ, что результат ВСЕГДА будет одинаков. Люди так устроены, так устроено общество из этих людей и это общество делает устройство людей таким. Замкнутый круг, выйти из которого можно только выйдя из общества и сделать это можно только в индивидуальном порядке, но ни как не по решению правительства.
теоретизування ніколи не було зайвим, але не бажано звісно теоретизувати за принципом "що б картинка ожила", а ще більш не бажано реалізовувати такі "теоретичні висновки", вже раз було - трошки треба перечекати ;) експеримент вийшов не вдалим...

Цитата: Антрополог от мая 20, 2009, 12:01:19  А у меня такое впечатление, что 99,9 процентов участников существующей системы пребывают в состоянии галюцинирования и им эта система очень нужна, потому как реальность их пугает до опорожнения кишечника.
ну а чим ця система їм була поганою? сиди - роби розумний вигляд, іздь у разні відрідження класом - люкс, живи на повну. а хто захоче щось творити від свого імені - того обмежити, хто хоче теоретизувати з приводу живучості системи - на того повісити ярлик "ненауковості" відносно такої "наукової науки" - все чудово.  Але все має схильність ламатися. І тоді  - оп...  і вже нема, чи нема того обсяга розважень...  Система, що працювала ще в літку 2008 дуже гальмує на весні 2009, і можливо буде гальмувати час від часу і далі. А "ремонт" подібний змащуванню всього що треба і не треба... Тай хто головний "механік" (група "механіків") у цій системі - тоб то конкретно хто - прізвище ім'я ? не відомо.
Цитата: Антрополог от мая 20, 2009, 12:01:19  Ждем Второе Пришествие?
ну, як варіант. Але краще заробляти на тій ситуації яка є ;) аналізувати механізми і заробляти. Шанс заробити на комп'ютерній операційній системі  вже був - їм зкористався Майкрософт, Літаками скористалися брати Райт і т.д.  ті шанси скінчилися, але інших не менше...  ;)
#12
а навіщо переходити на особистість? Бажає людина висловитися - це її право. комунізм? - чом би й ні. тільки остання спроба закінчилася самі знаєте чим. Тоб-то комунізм - теорітично щось реальне, а от практичні спроби дуже не втішливі, але й ефективний на термоядерному синтезі реактора не існує (але ще не доведено що цього не може бути).  Може через деякий час, може десь (у північній Америці ;) таке й побудують)
  Проблема більш локальна - кожний з нас так чи інакше частину свого життя (не таку вже маленьку) працює для забезпечення банківських службовців всім необхідним, а по суті - набагато більше необхідного. За це банківська система час від часу утворює кризи- "завдячуючи" тим, хто вирощує хліб, добуває нафту, вугілля, навчає дітей, що б став старшими вони могли продовжити справу батьків і багато багато чого іншого. При цьому запропонувати щось дієве у цій (назвемо - "сучасній системі") системі можуть ефективно люди з розладами психіки з нав*нав'язливими галюцинаціями ;) (дивись фільм "ігри розуму") - і насправді - це так(з невеличким перебільшенням). Ну і на чорта мені така система потрібна? ;)
  Є ймовірність такого, коли до колгоспу прийдуть двоє:
прєдсєдатєль:- ви хто?
1: - я фінансовий аналітик
2: - банківський службовець
прєд.: - ага, перший бере штикову лопату, другий- совкову - і копають звідси і до обіду - кожному по булці хліба.
  Тай наші нардепи прикупляють собі здебільшого титули Кандидатів економічних наук, бо в математиці, фізиці, прикладних науках - визначити, що нічого не знаєш - простіше простого, а от у "економіці" достатньо зробити мрійливий вигляд - і не  спростувати не довести нічого не можна... ;)

Річ йде про конкурентну модель на зміну тієї, яка дуже багато кого не влаштовує. і елементи цієї моделі повинні працювати без залежності від політичних та інших зовнішніх механізмів (власне, як колись працювали "первісні гроші", до монополізації їх державною владою)
#13
ну може таке і спрацює колись.  хто зна?
криза виникла через те, що грошей(доларів) своєчасно не було "підлито" до економіки - звідти й їх занад-то висока вартість. Сучасна система така, що якщо "не долито" - то діфляція, якщо "перелито" - то інфляція. при цьому чимало стерв'ятників, які з цього живляться. система вкрай не гнучка і час від часу (без визначення конкретних строків) буде призводити до криз. Головна задача - збалансувати кількість грошей і товару. А всі сучасні "примочки" до цієї системи то відвалюються то ламаються самі.
  пізніше напишу детальніше
#14
Так, саме так.
Ну то фантазуймо?
Врешті решт решт з реактивним двигуном теж довго фантазували. Як взагалі може працювати двигун прототипом якого є гумова повітряна кулька, ще й до того ж не зав*язана з того кінця з якого потрібно завязувати... ;)
#15
ну таке можливе тільки при виробництві простої продукції з мінімальним розподілом праці. Навіть СРСР змушений був використовувати гроші, причому у двох видах: готівка - для населення і безготівкові для підприємств з дуже обмеженим відсотком переводу у готівку.
  Справа у другому: сучасна система - це поршневий двигун внутрішнього запалювання  на літаку, тоб-то нема можливості не збільшити швидкість ні підйомну силу - технологія не дозволяє хоч що вигадуй - край. Ніхто звісно не міг навіть передбачити двигун такий "простий" (ідеологічно) як реактивний.
От і тут потрібен принципово новий двигун, який використовує інше пальне і виробляється на інших заводах.   Чи будуть задоволені виробники "традиційного" пального ? якщо виникне інша система?